Woolmark , uluslararası standartlara sahip kaliteli ürünlerin, sertifikasına belirli testlerden geçerek sahip olabildiği, dünyaca ünlü bir yün markası.

Wool BedSaf Yün İle Gelen Sağlık
Woolmark , uluslararası standartlara sahip kaliteli ürünlerin, sertifikasına belirli testlerden geçerek sahip olabildiği, dünyaca ünlü bir yün markası. Yeni teknolojilerin yardımıyla ürünlerini sürekli geliştiren, uluslararası iş birlikleri yapan ve bu sayede ev tekstiline yön vermeye devam eden Yumoş Yatak; yüksek güvenlik ve kalite standartlarına önem verdiği için yataklarında Woolmark markasının imzasını taşıyor. Yumoş Yatak’ın ürettiği yatakların rahat nefes alabilmesi için tercih ettiği Woolmark yün vatkalar, %100 doğal ve saf yeni yünden yapılıyor.

Woolmark Yün Vatka
Yünlü bir ortam doğal bir şekilde nefes alır. Yün doğal bir ısı regülatörüdür: kışın ılık, yazın serin. Yün hipoalerjeniktir ve alerjik reaksiyonları tetikleyebilen bakteri, küf ve küflere karşı dayanıklıdır.Yün % 100 biyolojik olarak parçalanabilen ve çevre açısından sürdürülebilir, yüksek dirençli, doğal olarak çekici bir malzemedir. Yün, ıslaklık hissi vermeden kendi kuru ağırlığının yüzde 33’ü oranında nem emebilme özelliği bulunur. Yün, zor yıprandığı için uzun ömürlüdür.

İnsan yaşamının ortalama üçte biri yatakta geçiyor.
Bu uzun süreyi daha kaliteli geçirebilmeniz için yataklarda kullanılan sentetik dolgu malzemeleri ile vatkaların yerini yün malzeme ve yün vatkalar alıyor. Yün, içerdiği doğal protein bileşenleri ile alev geciktirici özelliğe sahip olduğu için kolayca alev almıyor, alev aldığında ise hemen söndürülebiliyor. Yün vatkalar işlenirken kötü koku olarak nitelendirilebilecek karakteristik yün kokusu da ortadan kaldırılıyor. Uzun tüylerin esnek ve doğal kıvrımları sayesinde oluşan hava geçirgenliği ile yün nefes alarak, kötü koku oluşumunu engelliyor.
 1. Woolmark Yün İplikli Kumaş
 2. Woolmark Yün Vatka
 3. Kuştüyü Kontine Sünger
 4. Kontine Sünger X2
 5. Beyaz Tela
 6. Kuştüyü Blok Sünger
 7. Yüksek Yoğunluklu Sünger
 8. Fırınlanmış Keçe
 9. Kenar Destek Süngeri
 10. Bonel Yay
 11. Woolmark Yün İplikli Kumaş
Wool BedWool Bed
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi? Rahat ve konforlu bir dinlenme ile günü daha verimli ve keyifli geçirmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir şekilde dinlenmek strese ve yorgunluğa karşı daha dayanaklı olmanızı sağlamaktadır.  İyi bir yatak, konforlu bir koltuk, sağlıklı ve kaliteli yaşam sunar. E-Katalog E-Katalogİncelemek için tıklayınız Katalog Talep Formu Katalog Talep FormuTalep için tıklayınız Deneyim ve kalitemiz ile...
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
UYKU DENEYİMİ Yumoş Yatak Uyku Konforları Yumoş Yatak’ın 30 yılı aşkın sürede elde ettiği deneyimlerin tek amacı vardır: Türkiye’deki milyonlarca insanın mümkün olan en iyi uykuyu tecrübe etmesini sağlamak. Bu amaçla her ürün, son teknoloji kullanılarak endüstri standartlarına uygun şekilde tasarlanır ve üretilir.