Cool LİFE Yatak Kumaşı dış çevre sıcaklıklarına göre içindeki sıcaklığı ayarlama özelliğine sahiptir.

Cool LifeCool LİFE Yatak Kumaşı dış çevre sıcaklıklarına göre içindeki sıcaklığı ayarlama özelliğine sahiptir. Bu sıcaklık ayarlama özelliği kumaşın yapısında bulunan PCM’ler sayesinde gerçekleştirilir. PCM’ler vücut sıcaklığı yükseldiğinde vücuttan ısıyı alarak serinlik etkisi oluştururlar. Vücut sıcaklığı düştüğünde üzerlerinde tuttukları ısıyı tekrar ortama yayarak ısıtma etkisini gerçekleştirirler. Böylece kumaş çevresinde sabit sıcaklık mikro-kliması oluştururlar.

Konforlu ve Serin Uykular
Cool LİFE Yatak kumaşları çift yönlü sıcaklık ayarlama fonksiyonu ile ısı regülasyonu sağlama özelliğine sahiptirler. Sıcaklık dalgalanmasını regüle ederek konfor sağlar. Sıcaklık uykuya dalma sürecinde önemli bir rol oynar. Uyumaya başlamadan önce vücudumuzun sıcaklığa düşmesi gerekir. Bu yüzden hızlı bir şekilde uykuya dalmak için o sıcaklığı ‘tatlı nokta’ bulmamız gerekiyor. COOL-LIFE tam da bunu yapıyor!

Cell Solution® vatka
Klima iplikler vücut için rahat bir mikro klima sağlayan kalıcı ısı biriktiricilerdir. Klima iplikler vücut ısını emer ve gerektiğinde geri verir Yatağımızda kullandığımız Cell-Solution® teknolojisi doğal ve sentetik elyaflara göre yüksek ısı akış kapasitesine sahiptir. Serinlik hissi oluşturarak vücudun serin kalmasını sağlar. 

Cilt Dostu
Cool LİFE Yatak kumaşları sıcaklık dalgalanmasını regüle ederek vücudun ideal sıcaklığının korunmasına yardımcı olurlar. Gece boyunca sağlanan ideal vücut sıcaklığı kullanıcı konforunu ve uyku kalitesini artırır.

Daha hızlı uyuyacaksınız, kaliteli bir gece uykusunun tadını çıkaracaksınız.

Micro Klima Etkili
  1. Sence Ice Kumaş
  2. Cell Solution Vatka
  3. Kuştüyü Kontine Sünger
  4. Kontine Sünger X2
  5. Beyaz Tela
  6. Kuştüyü Blok Sünger
  7. Yüksek Yoğunluklu Sünger
  8. Fırınlanmış Keçe
  9. Kenar Destek Süngeri
  10. Bonel Yay
Cool LifeCool Life
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi? Rahat ve konforlu bir dinlenme ile günü daha verimli ve keyifli geçirmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir şekilde dinlenmek strese ve yorgunluğa karşı daha dayanaklı olmanızı sağlamaktadır.  İyi bir yatak, konforlu bir koltuk, sağlıklı ve kaliteli yaşam sunar. E-Katalog E-Katalogİncelemek için tıklayınız Katalog Talep Formu Katalog Talep FormuTalep için tıklayınız Deneyim ve kalitemiz ile...
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
UYKU DENEYİMİ Yumoş Yatak Uyku Konforları Yumoş Yatak’ın 30 yılı aşkın sürede elde ettiği deneyimlerin tek amacı vardır: Türkiye’deki milyonlarca insanın mümkün olan en iyi uykuyu tecrübe etmesini sağlamak. Bu amaçla her ürün, son teknoloji kullanılarak endüstri standartlarına uygun şekilde tasarlanır ve üretilir.