lima iplikler vücut için rahat bir mikro klima sağlayan kalıcı ısı biriktiricilerdir.

AlmiraCell Solution® vatka
Klima iplikler vücut için rahat bir mikro klima sağlayan kalıcı ısı biriktiricilerdir. Klima iplikler vücut ısını emer ve gerektiğinde geri verir Yatağımızda kullandığımız Cell-Solution® teknolojisi doğal ve sentetik elyaflara göre yüksek ısı akış kapasitesine sahiptir. Serinlik hissi oluşturarak vücudun serin kalmasını sağlar. 

Woolmark Yün Vatka
Yünlü bir ortam doğal bir şekilde nefes alır. Yün doğal bir ısı regülatörüdür: kışın ılık, yazın serin. Yün hipoalerjeniktir ve alerjik reaksiyonları tetikleyebilen bakteri, küf ve küflere karşı dayanıklıdır.Yün % 100 biyolojik olarak parçalanabilen ve çevre açısından sürdürülebilir, yüksek dirençli, doğal olarak çekici bir malzemedir. Yün, ıslaklık hissi vermeden kendi kuru ağırlığının yüzde 33’ü oranında nem emebilme özelliği bulunur. Yün, zor yıprandığı için uzun ömürlüdür.
Almira
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi? Rahat ve konforlu bir dinlenme ile günü daha verimli ve keyifli geçirmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir şekilde dinlenmek strese ve yorgunluğa karşı daha dayanaklı olmanızı sağlamaktadır.  İyi bir yatak, konforlu bir koltuk, sağlıklı ve kaliteli yaşam sunar. E-Katalog E-Katalogİncelemek için tıklayınız Katalog Talep Formu Katalog Talep FormuTalep için tıklayınız Deneyim ve kalitemiz ile...
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
UYKU DENEYİMİ Yumoş Yatak Uyku Konforları Yumoş Yatak’ın 30 yılı aşkın sürede elde ettiği deneyimlerin tek amacı vardır: Türkiye’deki milyonlarca insanın mümkün olan en iyi uykuyu tecrübe etmesini sağlamak. Bu amaçla her ürün, son teknoloji kullanılarak endüstri standartlarına uygun şekilde tasarlanır ve üretilir.