Yaylar birbirinden bağımsız torbalar içerisinde pakete yerleştirilir. Bu sayede ses yalıtımı sağlanır.

BoleroPaket Yay Sistemi
Yaylar birbirinden bağımsız torbalar içerisinde pakete yerleştirilir. Bu sayede ses yalıtımı sağlanır. Ayrıca Bağımsız hareket eden yaylar vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasına yardımcı olur. Omurga şeklinin doğru pozisyonda kalması konforlu bir uyku sağlar. Eşler uyku esnasında birbirlerinin hareketlerinden daha az etkilenirler.

Kuş Tüyü Sünger
Kuş Tüyü kadar yumuşak ve esnek yapısından dolayı, bu özel süngere Kuş Tüyü Sünger adı verilmektedir. Kapitonede kullanılan Kuş Tüyü Sünger ile vücudun temasında yumuşak bir dokunuş hissi amaçlanmaktadır.

Ekstra Konfor, Ekstra Pedli Yatak
Ped için kullanılan yuğun dansitedeki sünger ile omurga desteklenmektedir. Sünger yoğunluğunun artması konforu daha da arttırmaktadır. Kısmi olarak yaylardan ayrılmış ped tabakası yoğun süngerinden dolayı daha yumuşak bir zemin hissi verir. Yatağınız size hem yayın dayanıklılığını hem de yoğun sünger tabakasının konforunu sağlar.

Mükemmel uyku konforunuz hiç bitmesin. 

Tavşan tüyü kumaş
Özel Tavşan tüyü kumaş' ile konforlu uykunun en yumuşak haliyle keşfe çıkın. İçeriğindeki elyaf ve süngerler sizi rahat ettirirken üzerinde bulunan tavşan tüyü konforlu ped, omur eğrisinin doğru pozisyonda kalmasını sağlayarak uyku kalitenizi arttıracak size kaliteli bir uyku deneyimizi sunar. Uykunun en hafif ve en yumuşak hali ile yaşamak için Bolero yatak sizler için üretildi.
  1. Tavşan Tüyü Örme Kumaş
  2. Silikon Vatka
  3. Kuştüyü Kontine Sünger
  4. Kontine Sünger X2
  5. Micro Paket Yay Sistemi
  6. Kuştüyü Blok Sünger
  7. Yüksek Yoğunluklu Sünger
  8. Fırınlanmış Keçe
  9. Kenar Destek Süngeri
  10. Bonel Yay
BoleroBolero
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi? Rahat ve konforlu bir dinlenme ile günü daha verimli ve keyifli geçirmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir şekilde dinlenmek strese ve yorgunluğa karşı daha dayanaklı olmanızı sağlamaktadır.  İyi bir yatak, konforlu bir koltuk, sağlıklı ve kaliteli yaşam sunar. E-Katalog E-Katalogİncelemek için tıklayınız Katalog Talep Formu Katalog Talep FormuTalep için tıklayınız Deneyim ve kalitemiz ile...
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
UYKU DENEYİMİ Yumoş Yatak Uyku Konforları Yumoş Yatak’ın 30 yılı aşkın sürede elde ettiği deneyimlerin tek amacı vardır: Türkiye’deki milyonlarca insanın mümkün olan en iyi uykuyu tecrübe etmesini sağlamak. Bu amaçla her ürün, son teknoloji kullanılarak endüstri standartlarına uygun şekilde tasarlanır ve üretilir.