İnsan Kaynakları Politikamız :
İnsan; her işimizin, kararımızın ve davranışımızın odağında. Bu nedenle çalışanlarımızı ve toplumu her zaman ön planda tutuyoruz. En değerli varlığımız İnsan Kaynağımızdır.

Hedeflerimiz:
  • Sürekli değişim, gelişim ve yeniliklerle birlikte çalışanlarımızın bireysel ve mesleki yetkinliklerini geliştirmelerine katkıda bulunmak.
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu, performanslarını ve şirkete bağlılık duygularını geliştirmek.
İşe Alım ve İşbaşı Oryantasyon Sürecimiz :
Yumoş hedef ve ilkelerinden yola çıkarak adayın; bilgi, beceri ve yetkinliklerini dikkate alarak; niteliklerine ve yetkinliklerine göre uygun pozisyona doğru adayları yerleştiriyoruz. İşe alım süreçlerimizde önem verdiğimiz kriterlerden birini yetkinlikler oluşturur. İşe alacağımız adayların aşağıdaki sekiz ana yetkinliğe sahip olması önemlidir.
  • Takım Çalışması
  • Sonuç odaklılık
  • Yaratıcılık ve Girişimcilik
  • Değişime Uyum Sağlama
  • Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme
  • İş Birliği Geliştirme
  • İletişim
  • Müşteri Duyarlılığı
Yukarıdaki yetkinlikler doğrultusunda İnsan Kaynakları Departmanı tarafından iş başvurusunda bulunan adayların özgeçmişleri incelenerek açık pozisyonlara bağlı olarak, iş görüşmelerine davet edilir ve teknik bilgi düzeyleri, iş tecrübeleri, yetkinlikleri değerlendirmeye alınır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetimiz :
Fabrikamız ve tüm bölge müdürlüklerimizde; işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları çalışanlarımıza iş güvenliği ve sağlık konusunda hizmet vermektedirler.
İnsan Kaynakları Formu
Kullanıcı bilgilendirme ve onay ekranı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Kapsamında Ticari Elektronik İleti İletişim bilgilerimin; Yumoş Yatak ve Koltuk yetkili bayileri ve reklam vs ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum. Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak otat.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Yumoş Yatak ve Koltuk ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta distribütör, ajans ve merkezi iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.
Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında oluşturduğumuz Aydınlatma Metnine sol menüden ulaşabilirsiniz. Yukarıda yer verdiğimiz aydınlatma metni temelinde Açık Rıza Beyanına kurumsal menüden ulaşabilirsiniz . Kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik tercihinizi belirtiniz.
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi? Rahat ve konforlu bir dinlenme ile günü daha verimli ve keyifli geçirmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir şekilde dinlenmek strese ve yorgunluğa karşı daha dayanaklı olmanızı sağlamaktadır.  İyi bir yatak, konforlu bir koltuk, sağlıklı ve kaliteli yaşam sunar. E-Katalog E-Katalogİncelemek için tıklayınız Katalog Talep Formu Katalog Talep FormuTalep için tıklayınız Deneyim ve kalitemiz ile...
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
UYKU DENEYİMİ Yumoş Yatak Uyku Konforları Yumoş Yatak’ın 30 yılı aşkın sürede elde ettiği deneyimlerin tek amacı vardır: Türkiye’deki milyonlarca insanın mümkün olan en iyi uykuyu tecrübe etmesini sağlamak. Bu amaçla her ürün, son teknoloji kullanılarak endüstri standartlarına uygun şekilde tasarlanır ve üretilir.