Zerafetin ve dayanıklılığın simgesi Bambu ağacından ilham alan Bamboo Yatak, saf uykunun derinliklerine inmenize imkan sağlıyor.

BambooBamboo Lifleri
Zerafetin ve dayanıklılığın simgesi Bambu ağacından ilham alan Bamboo Yatak, saf uykunun derinliklerine inmenize imkan sağlıyor... doğanın iyileştirici etkisini barındıran bu büyülü ağacın dalları, yatak odanızda arzuladığınız huzurlu atmosfer ile sizleri buluştururken, kumaşında kullanılan bambu örgü lifleri, yatağınızın nefes almasını sağlamasının yanında vücudunuzdaki nemi çekerek, buharlaşmasına yardımcı olur. Bu sayede size extra uyku konforu sunar.

Bamboo Eylaf
Doğanın iyileştirici etkisini barındıran bu büyülü ağacın dalları ile yatak odanızda arzuladığınız huzurlu atmosferi sizlerle buluşturuyoruz.Bamboo yatak, mükemmel bir uyku konforu için yatak kumaşında eşsiz bir tuşe sunan Bamboo lifleri içeren örme kumaşı ve yatağımızda kullandığımız Bamboo elyafı ®️ ile vücut elektrik akımınızı düzenlemeye ve saf uykunun derinliklerine inmenize imkan sağlıyor... Özel bambu örgü lifleri, yatağınızın nefes almasını sağlamasının yanında vücudunuzdaki nemi çeker ve hava geçirgenliği sağlayarak bedenin nefes almasına yardımcı olur. Yatağımızda kullandığımız özel bamboo liflerini içeren örme kumaş ve özel bamboo elyafı bir yatağa benzersiz özellikler katar.

Anti-Alejiktir: Içeriğinde bulunan 'bambu kun' maddesi sayesinde deride tahriş ve alerji yapmaz . Zararlı kimyasallardan ve toksik maddelerden arındırılmıştır. Anti bakteriyel özelliğini birçok kez yıkamadan sonra bile koruduğu ve deride alerjik oluşumlara yol açmadığı birçok testte kanıtlanmıştır.
Çevre dostudur: Diğer ağaçlara göre %35 daha fazla karbondioksit emer ve küresel ısınmaya karşı mücadele gücümüzü arttırır. Karbondioksit emilimini azaltmak için bambu içeren ürünler kullanılması teşvik edilmelidir. Bu malzemenin kullanımı, yatağın toza, akarlara, bakterilere ve kokuya karşı dayanıklı olmasını sağlar. 
Yüksek emiciliğe sahiptir: Bambu pamuğa göre %60 daha fazla su emer. Nefes alan bir yapıya sahiptir. Lif gözenekli yapısı sayesinde cildimiz için de çok sağlıklıdır. Yazın terleme ve koku yapmaz. 
  • Bamboo İplikli Örme Kumaş
  • Bamboo Vatka
  • Kuştüyü Kontine Sünger
  • Kontine Sünger X2
  • Beyaz Tela
  • Kuştüyü Blok Sünger
  • Yüksek Yoğunluklu Sünger
  • Fırınlanmış Keçe
  • Kenar Destek Süngeri
  • Bonel Yay
BambooBamboo
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi? Rahat ve konforlu bir dinlenme ile günü daha verimli ve keyifli geçirmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir şekilde dinlenmek strese ve yorgunluğa karşı daha dayanaklı olmanızı sağlamaktadır.  İyi bir yatak, konforlu bir koltuk, sağlıklı ve kaliteli yaşam sunar. E-Katalog E-Katalogİncelemek için tıklayınız Katalog Talep Formu Katalog Talep FormuTalep için tıklayınız Deneyim ve kalitemiz ile...
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
Ürün Kataloğumuzu İncelediniz Mi?
UYKU DENEYİMİ Yumoş Yatak Uyku Konforları Yumoş Yatak’ın 30 yılı aşkın sürede elde ettiği deneyimlerin tek amacı vardır: Türkiye’deki milyonlarca insanın mümkün olan en iyi uykuyu tecrübe etmesini sağlamak. Bu amaçla her ürün, son teknoloji kullanılarak endüstri standartlarına uygun şekilde tasarlanır ve üretilir.